Plasmalifting

Noorendav plasma: Reset eas PRP

PRP iluravi – naha noorendamine plasma. Meie punane vedelik ¬ luu on võime taastada ¬ niisutav kudedes. Seega, kui sõrm on lõigatud, purustatud vere elemente – vereliistakuid. Miks? Nad märgivad, chu ¬ dotvornye valgumolekule – kasvufaktorid, mis on kiiresti tervendada nahka. ¬ IAS õppida seda “talent” verd, teadlaste küsis: miks mitte saata võitlema saja pas ¬ reeniumit? Nüüd on see meetod anti-vananemise aktiivselt kasutatakse kosmeetikatoodetes kliinikud Austraalia, Lõuna-Aafrika, Prantsusmaa ja Itaalia. Ta hiljuti ilmus siin.

See on anti-vananemist korras Plasmolifting või Gemological tugevdamine nahka. Teadlased on ammu teadnud, noorendava omadused plasma. See on väike ime võimalikuks vereliistakud, mis toodavad protrombiini, uuendamise rakkude seest. Tänu nendele ainetele, meie veri on tõeline nooruse eliksiiri. Injection autoloogse plasma aidata taastada elastsuse nahka, kõrvaldavad kortse ja kaitseb kuivuse ja longus. Lisaks Plasmolifting vältimiseks kasutada venitusarme kaasneb kiire kaalulangus, samuti taastusravi pärast keemiliste ja laser Pilinga

Selleks, et saada oma annuse vananemisvastase eliksiiri, siis kõigepealt tuleb verd. Muutmise protsessi imeline eliksiir on täielikult automatiseeritud ja võtab vähem kui 15 minutit. Pärast seda, arst ravib nahka antiseptilise ja vesilahuse kloorheksidiini. Alles pärast põhjalikku ravi plasma nahasisesi ja subkutaanselt süstitud probleemne valdkond.

Võib küsida, ja see, mis on tegelikult parem Plasmolifting selliseid menetlusi, mis on avatud ka naha seest? Tegelikult Plasmolifting ei saa nimetada veel “ilu kaadrid.” Erinevalt sama mesoteraapia mis kasutab homöopaatilisi ravimeid, vitamiine ja hüaluroonhape põhineb Plasmolifting plasma on kasutatud rohkesti vereliistakuid. Teisisõnu Plasmolifting kasutab keha omavahendeid, mis vähendab võimalust tüsistusi, nagu tagasilükkamine või infektsioon.

Peale võitlust ilu tavapäraste meetoditega võib põhjustada vastupidise efekti – nahk muutub tuhmiks, pärgament ja ebatervislik. Põhjus – üleküllus täiendavaid aineid. Ei ole saladus, et mõned naised on kuritarvitanud kosmeetikud ja see muutub tragöödia: kortsud paistavad hõljuvat ovaalne nägu, longus nahka. Plasmolifting praktiliselt välistab need nähtused. Tänu kohalike trombotsüütide arv tõusta, aktiivne arendamine kollageeni, hüaluroonhappe, nahk muutub kindlam, seal on terve jume, näo objektiivselt noorem. Plasmhooldust kasutatakse inimese nahasiseseks biostimulatsiooniks. Plasmahoolduses kasutatakse inimese enda verd, mida võtakse protseduuri alguses veenist kuni 10ml. Spetsiaalse tsentrifuugiga eraldatakse vereplasma. Saadud plasmat nimetatakse “rikastatud vereplasmaks”. Peale laserprotseduuri on nahk avatud ja vastuvõtlik, mille tulemusena koheselt tehtav plasmahooldus jõuab ühtlaselt kõikidesse nahakihtidesse. Inimese enda vereplasma on kõige naturaalseim vahend stimuleerimaks nahasisest rakkude talitust. Oma naturaalsuse tõttu puuduvad sellel protseduuril kõrvaltoimed ( näiteks: allergia koostisainetele).

Rikastatud plasma sisaldab konsentreeritud koguses trombotsüüte ja need omakorda erinevaid kasvufaktoreid, mis on kõik vajalikud uute kudede tekkeks. Rikastatud plasma elustab nahka rakutasandil, stimuleerib kollageeni tootmist ja parandab naha niiskustasakaalu. Mõlemat protseduuri korraga tehes saavutatakse tugevam nahasisene stimulatsioon, kiirem taastumisaeg ning veelgi paremad effektsemad tulemused.

Ainuke negatiivne Plasmolifting – ta ei saa olla alternatiiviks plastilise kirurgia. Plasma süst säästab kortse, parandab jumet, kuid ta ei saa endale lubada, et karmistada longus nahka.

Peale CO2+Plasma hooldust tuleb nädala jooksul vältida sauna, ujumist ja 4 nädalat tuleb kaitsta ennast päikese eest (suure äärelised peakatted, kõrge päikesekaitse faktoriga kreemid +50 ja kõrgem). Paar päeva enne ja peale hooldust tuleks vältida liiga tugevalt maitsestatud toite. Protseduuri järgselt on soovitav juua rohkelt vett.

Vastunäidustused:

  • kestev antibiootikumi kuur
  • verehaigused
  • vähktõbi
  • krooniline maksahaigus
  • vere hüübimishäired
  • rasedus
  • aktiivsed põletiku kolded protseduuri piirkonnas
  • Inimesed, kes kasutavad verevedeldajaid
  • CO2 fraksel laserprotseduuri koos Plasma hooldusega on soovitav teha kuurina 2-4 korda 4-6 nädalaste vahedega.