Tätoveeringu lasereemaldus

Hind 8€ / cm²

CleanLine kliinikus on võimalik ohutult eemaldada tätoveeringuid ning püsimeiki, kasutades selleks Eestis ainulaadset spetsiaalselt tätoveeringu eemaldamiseks mõeldud laseraparaati, mis ei tekita põletikku, arme ega kahjusta nahastruktuuri ja karvakasvu.

Aparaadi unikaalsus seisneb tema impulsi pikkuses, mis on 40 korda väiksem kui tavalisel laseril, tänu millele jõuab laserkiir purustada tumedamad värvikillukesed, mis erinevad naha loomulikust värvist. Sellele järgneva 2-3 nädala jooksul imavad rakud purustatud värvi endasse, mis lõpuks eemalduvad organismist lümfisüsteemi kaudu. Tulemus on silmaga nähtav umbes kolme nädala pärast. Toimingut ei tohi korrata enne, kui eelmisest käigust on möödas vähemalt 3-4 nädalat. Tätoveering kahvatub märgatavalt iga seansiga ning lõpuks kaob täielikult.

Tätoveeringu eemaldamise protseduuride arv sõltub tätoveeringu omapärast, kuna selle tegemisel kasutatakse erinevaid värvaineid ning ka värvisügavus naha sees on erinev. Kellel suurem või tihedam tätoveering, see peab eemaldamisseanssidel väga kaua käima. Kõige raskem on lahti saada värvilistest piltidest, kõige lihtsam seevastu on eemaldada tavalist musta ja tumesinist tattood.

Sama meetodit kasutatakse ka tüütuks muutunud või ebaõnnestunud püsimeigi efektiivseks eemaldamiseks. Põhjalikuma informatsiooni saamiseks pöörduge CleanLine kliiniku spetsialistide poole.

cleanline-tatoo-removal